19 Mayıs İlçesi Etkinliklere Doymuyor

19 Mayıs Belediyesi 100. Yıla Özel Şölen İçin Etkinliklerine Devam Ediyor.19 Mayıs'ta Cumartesi günü tanıtım turları, Pazar bisiklet gezisi, Pazartesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri için hazırlıklar tamam.

Yerel 12.07.2019, 17:44
19 Mayıs İlçesi Etkinliklere Doymuyor

KAPSAM HABER - 19 Mayıs Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında her yıl düzenlenen Sünnet etkinliğine devam ederken, Cumartesi günü tanıtım turları, Pazar günü bisiklet gezisi, Pazartesi günü ise 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri için hazırlıklarının tamamlandığı belirtildi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100. Yılı etkinlikleri kapsamında bu yıl 9.su gerçekleştiriliyor.

Geleneksel Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali 13-14-15 Temmuz da farklı etkinliklerle gerçekleşecek olan Festival hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Osman Topaloğlu şu açıklamalarda bulundu:

‘’Her yıl gerçekleştirdiğimiz festivalimiz bu yıl daha anlamlı bir hale geldi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının Samsun’umuza çıkışının 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenleyeceğimiz festivalimizde sünnet etkinliğimiz devam ediyor. Bafra Devlet Hastanesinde Uzman Hekimler tarafından gerçekleşen operasyonla erkekliğe ilk adımlarını atacak olan yavrularımızın bu mutluluğunu birlikte yasıyoruz. Erkekliğe ilk adımı atacak olan yavrularımızın her türlü ihtiyacı yine belediyemiz tarafından karşılanıyor. Ayrıca yine etkinlik kapsamında Nebiyan ve Kuş Cenneti Gezisi, Bisiklet Gezisi,  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programına tüm halkımızı davet ediyorum.’’ dedi.

19 Mayıs İlçesinde Etkinlikler

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)