Alexa

Açıkdil’ den Yuntdağ İçin Büyük Proje

Milliyetçi Hareket Partisi Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil ve parti üyeleri çalışmalarına hız verdi.

Açıkdil’ den Yuntdağ İçin Büyük Proje
banner327

 MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil ve parti üyeleri ile seçimin yaklaşmasıyla birlikte temposunu hızlandırmaya devam ediyor. Köy ziyaretlerine Çamlıca köyü ile devam eden Açıkdil köy kahvehanelerinde vatandaşlar ile oturup onlarla birlikte çay içip uzun uzun sohbet ve hitap etti. MHP Yunus Emre İlçe Teşkilatının Kadın Kolları Başkanı Lale Yazıcılar ve ekibi de köydeki evleri ziyaret ederek MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’ e destek oldular. 


     Açıkdil, Yuntdağ’ ları için köylerin ekonomik durumlarına katkı sağlayacak hem ekonomik hem sosyal yönden ve belediye hizmetleri açısından güçlü bir belediye için Azmi Açıkdil geliyor dedi. Köy yollarının da Büyükşehir belediyesi ile daha kullanılır rahat seyahat edilebilir hale geleceğinin müjdesini verdi. 


     Çamlıca köyü sakinlerinden Adem Uçtu (78) “ Benim hayalim burada bir gölet yapmaktı. Bunu uzun uğraşlar sonucu kendi imkanlarım ile bu hayalimi gerçekleştirdim. Ben hayırsever bir insanım ama şuanda altından su sızdırıyor ve sürülerin içme suyunun yanında sulama göleti de olsun istedim göletin kenar duvarlarının biraz daha yükseltilmesi için D.S.İ' den destek istedim su toplanmaz deyip yapmadılar benim hayalim diyerek Açıkdil’ den destek istedi. Köy halkından ve MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil ve ekibi Adem Uçtu (78) ‘ yu gayretinden dolayı tebrik ederek belediyeye göreve geldiklerinde destek olacakları belirtti.
Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2014, 20:34
YORUM EKLE