Adem Sekmenoğlu; Birlikteliğimizi Perçinledik

KADEF Gençlik Kolları Başkanı Adem Sekmenoğlu; Covid-19 adı verilen virüs salgınından sonra ”Kontrollü Sosyal Hayat'' bir arada olduğumuz tüm alanlar için yeni bir yaşam biçimi oldu artık" dedi.

Yerel 05.06.2021, 18:59 05.06.2021, 19:20
Adem Sekmenoğlu; Birlikteliğimizi Perçinledik

Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) Gençlik Kolları halı saha maçları öncesinde takım başkanları ve yönetim kurul üyeleri ile bir araya geldi.

Yapılacak halı saha maçları öncesi takım başkanları, yönetim kurulu ve üyeleri ile bir araya gelen KADEF Gençlik Kolları Başkanı Adem Sekmenoğlu; “Covid-19 adı verilen virüs salgınından sonra sosyalleşmeyi de nasıl bir ortamda yaşayacağımız, ne gibi riskler ve gelişmelerle karşılaşacağımız en çok tartıştığımız konular arasında. ”Kontrollü Sosyal Hayat'' bir arada olduğumuz tüm alanlar için yeni bir yaşam biçimi oldu artık. Özgür ama tedbirli bir hayat tarzını halı sahalarda oynayacağımız maçlara yansıtacağız” dedi.

“Sekmenoğlu; Birlikteliğimizi perçinledik”

Futbol oynamayı özledik, sahayı çıkmayı özledik, spor yapmayı ve ter atmayı da özlediğini sözlerine ekleyen Gençlik Kolları Başkanı Sekmenoğlu,”Bu bir kaynaşma, bir araya gelme ortamı. Bu sıcak yaz gününde buraya gelen tüm arkadaşlarıma ve yönetim kurulu üyelerime çok teşekkür ediyorum. Bu birliktelik vesilesiyle de birlik ve beraberliğimizin en güzel örneğini perçinledik” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)