Alaçam Belediyesi Korona Virüsü Kapsamında Çalışmalarını Üst Seviyede Tutuyor

Tüm Dünyada ve Ülkemizde Etkili Olan CORANAVİRÜS ile Mücadele Kapsamında tedbirlerini en üst seviyede tutan Alaçam Belediyesi çalışmalarını gece gündüz devam ettiriyor.

Yerel 24.03.2020, 14:12 24.03.2020, 14:35
Alaçam Belediyesi Korona Virüsü Kapsamında Çalışmalarını Üst Seviyede Tutuyor

Conoravirüs ile Mücadele Kapsamında yoğun tempo ile çalışmalarını sürdüren Alaçam Belediyesi ekipleri,  bir yandan halkın yoğun olarak kullandığı alanları,kamu kurum ve kuruluşlarınıda dezenfekte çalışmasını titizlikle yürütürken, bir yandanda cadde ve sokaklarda temizlik ve dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

Korona virüsü tedbirlerini en üst seviyede tutan Alaçam Belediyesi ekipleri, İçişleri Bakanlığı tarafından Yayınlanan Ek Genelge İle 65 Yaş Ve Üstü,Kronik Hastalığı Bulunan Vatandaşlarımızın, İkametlerinden Dışarı Çıkmaları, Park, Bahçe Gibi Açık Alanlarda Dolaşmalarının sınırlandırılması ile birlikte, vatandaşın sağlığı için "EVDE KAL" duyuru ve hatırlatmalarını da sık sık tekrar ediyor. Alaçam Belediyesi, 65 Yaş Üstü, Kronik Rahatsızlığı Bulunan Vatandaşlarımızın Gıda ve Eczane Alışverişlerine Yardımcı Olmak Amacıyla hizmetlerini sürdürüyor.

Alo Zabıta 153 ve 622 07 14 Telefonlardan Alaçam Belediyesi yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Alaçam’da dezenfekte işlemlerinin aralıksız devam ettiğini dile getiren Alaçam Belediye Başkanımız İlyas ACAR yaptığı açıklamalarda, korona virüsü tehdidine karşı ilçe temizliğine önem verdiklerini ve çalışmaların titizlikle sürdüğünü belirti. Hiçbir virüsün aldıkları önlemlerden daha güçlü olmadığını dile getiren Başkan ACAR, "Hemşehrilerimizin sağlığı ve mutluluğunu düşünerek anti-bakteriyel suyla cadde ve sokakları dezenfekte ve temiz olması için ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız olarak sürdürecek ve bu doğrultuda tüm çalışanlarımız ve belediye ekiplerimizle birlikte ,gerekli özen ve hassasiyetin gösterilmesine devam edeceğiz, dedi.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)