Alexa

Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 19 Mayıs'ı kutladı

Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.

Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 19 Mayıs'ı kutladı

19 Mayıs kutlama etkinlikleri kapsamında, Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Antrenörleri ve Sporcuları da hazırlamış oldukları Tekvando ve Jimnastik çalışmalarını sundular.

Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, '19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'  kutlama etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı Alaçam Futbol Sahasında, hazırlamış oldukları gösterilerini sundular.

Programı; okulun Edebiyat öğretmenleri Cansu KURT ve Fatih Serkan DENİZ sundular. Tören Komutanlığı' nı ise, Beden Eğitimi Öğretmeni Coşkun Tevfik SÜZÜK yaptı.

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Cansu KURT ve Beden Eğitimi öğretmeni Coşkun Tevfik SÜZÜK önderliğinde Halk Dansı Grubu ve Zumba Dans Ekibi, Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde hazırlanan Final bölümünde ise, Okul Müdür Yardımcısı Ayşe FİLİZLİ önderliğinde Kurtuluş Savaşı kadın kahramanları gösterilerini sundular.

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Antrenörleri ve Sporcuları da hazırlamış oldukları Tekvando ve Jimnastik çalışmalarını sundular.

Törende, ayrıca çeşitli yarışmalarda ödül kazanan öğrencilere ödülleri verildi. İl Müftülüğünün düzenlemiş olduğu Çanakkale Şehitleri' ni Anma Şiir Yarışması' nda derece alan öğrencilere ödüllerini Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN,  Türkiye Şampiyonu olan Okul Bocce takımına ise Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Gençlik Haftası Dart Turnuvası' nda dereceye giren sporculara; Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği, Gençlerden Ecdada Mektup 1919 adlı yarışmada dereceye girenlerin ödülerini de Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Selim ERDOĞAN verdi.

Okul Müdürü Hüseyin AYGÜL; kutlamalarda emeği geçen öğretmenlere, öğrencilere, protokola teşekkür etti.

Haber : Oktay ZERRİN

YORUM EKLE

banner325