Alaşehirli Muhtarlardan MASKİ’ye Teşekkür Ziyareti

Yerel 08.07.2021, 17:55
Alaşehirli Muhtarlardan MASKİ’ye Teşekkür Ziyareti

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Alaşehir ilçesine bağlı Kavaklıdere, Horzumembelli, Horzumalayaka, Horzumkeserler, Yeniköy ve Karadağ Mahalle muhtarlarını ağırladı. Mahalle muhtarları, ilçeye kazandırılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Alaşehir ilçesine bağlı Kavaklıdere Mahalle Muhtarı Salih Taşlıyol, Horzumembelli Mahalle Muhtarı İbrahim Ildız, Horzumalayaka Mahalle Muhtarı Erol Adıgüzel, Horzumkeserler Mahalle Muhtarı Mehmet Eren, Yeniköy Mahalle Muhtarı Mehmet Yanıker, Karadağ Mahalle Muhtarı Raşit Aslan, MHP Alaşehir Belediye Meclis üyesi Mehmet Erdal ve Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Himmet Güneş’i ağırladı.  Mahalle muhtarları kendilerini makamında ağırlayan Genel Müdür Aslay’a teşekkür ederek Alaşehir’de önemli yatırımlara hayat verildiğini belirttiler.   

Kavaklıdere’nin çehresi değişti

Ziyarette bulunan Kavaklıdere Mahalle Muhtarı Salih Taşlıyol, mahallesinde yapılan alt ve üstyapı yatırımları ile bölgenin adeta çehresinin değiştiğini belirterek, “Mahallemize Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla 25 Milyon liralık bir yatırım yapıldı. Alt ve üst yapı ile arıtma tesisinden, içme suyu depolarına kadar her anlamda hizmeti en güzel şekilde aldık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

“Yatırımlarımız ile Alaşehir’in çehresini değiştirdik”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “İdare olarak Kavaklıdere mahallemizde alt ve üstyapı çalışmalarına 25 Milyon lira değerinde yatırım yaptık. Mahallemizde 4 Milyon lira bedelle modern bir atıksu arıtma tesisi inşa ettik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde 39 Milyon liralık büyük bir yatırım ile ilçemizin daha yaşanılabilir bir kent olması amacıyla Atıksu Arıtma Tesisini inşa ettik. Birçok mahallemizde önemli hizmetleri gerçekleştirerek Alaşehir’e artı değer sağladık. İlçemizin bazı mahallelerinde de çalışmalarımız sürüyor” dedi. İstek ve talepleri de dinleyen Genel Müdür Burak Aslay, Alaşehir’e yatırımların ve hizmetlerin devam edeceğinin vurgusunu yaptı.  

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)