Alexa

Alim IŞIK'tan Seçim Bürosu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili ve Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık, seçim irtibat bürosu açtı.

Alim IŞIK'tan Seçim Bürosu
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili ve Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık, seçim irtibat bürosu açtı.


Ulu Camide kılınan Cuma namazının ardından kalabalık bir heyet ile Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu esnaflarını ziyaret ederek Asım Gündüz Caddesi’nde bulunan seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştiren Işık, kendisini bekleyen vatandaşlar ile birlikte alkış ve tezahüratlar eşliğinde seçim bürosunu açtı.


MHP kapılarının herkeze açık olduğunu belirten Alim Işık, AK Partililerin büroya giremeyecekleri şeklinde çıkan söylentilerin tamamen asılsız ve karalamadan ibaret olduğunu söyledi.


Açtıkları seçim bürosunda dostluğun, kardeşliğin sevginin ve saygının konuşulacağının altını çizen Işık, “Büromuzda asla gıybetin, dedikodunun fitnenin ve fesadın, yeri olmayacak. Bu büro Allah nasip ederse 30 Mart 2014 tarihinde belediye başkanlığı makamının bir kopyası olacak. Sadece siyasi karalama uğruna Kütahya Belediye Başkanlığı Alim Hoca kazandığında AK Partililer oraya giremeyecek diyenlere nispet olsun diye bu büro belediye başkanlık makamının bir kopyası olacak. Bize oy veren yada vermeyen kim olursa olsun Kütahya’nın her evladının birinci sınıf vatandaş olduğuna inanıyoruz. Bugüne kadar yapılan ayrımcılıkların hiç birisi Allah nasip ederse bizim belediye başkanlığımız döneminde asla yaşanmayacak ve yaşatılmayacak. Bu büroya Kütahya’da ki tüm vatandaşlarımızın hepsi gelebilir. Hepsi nasıl geldiyse en güzle şekilde karşılayarak ağırlanacaktır. Bize bu karalamayı yapanları Allah’a havale ediyorum” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2014, 01:10
YORUM EKLE