Alexa

Altay Meydanı Ay-Yıldızla Parlayacak

Turgutlu’nun Prestij Caddeleri’nden olan Yedieylül Yolu üzerinde bulunan Altay Meydanı’na yakışacak proje çalışması başladı.

Altay Meydanı Ay-Yıldızla Parlayacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Turgutlu Belediyesi işbirliği ile Prestij Caddeler Projesi kapsamında sil baştan yenilenen Yedieylül Yolu üzerinde bulunan Altay Meydanı’na yakışacak peyzaj uygulama çalışmaları başladı.

Gerçekleştirilecek çalışmanın hem yeşillendirme hem de görsellik olarak meydana farklı bir hava katacağını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Bilindiği üzere Manisa Büyükşehir Belediyemiz ile ortak projelerimizden biri olan Prestij Caddelerde Yedieylül Yolu’nun yapımını tamamlayarak kullanıma açmıştık. Şimdi de cadde üzerinde bulunan Altay Meydanı’nda fark yaratacak bir çalışmaya Büyükşehir Belediyesi ile başlamış bulunmaktayız.  Çalışma tamamlandığında Altay Meydanı gerek yeşillendirmesi, gerek aydınlatması gerekse farklı görseli ile bir fark yaratacak. Yapılacak çalışmada bizlere desteğini esirgemeyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ediyor, çalışmanın şimdiden Turgutlu’muza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:49
YORUM EKLE