Alexa

Altınyaprak Ailesi 12 Dev Adam müziği ile coştu

Bafra Altınyaprak İlkokulu öğrencileri 2018-2019  Eğitim Öğretim yılı Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğinde 12 Dev Adam müziği ile coştu.

Altınyaprak Ailesi 12 Dev Adam müziği ile coştu
banner327

Bafra'da gerçekleştirilen 2018-2019  Eğitim Öğretim yılı Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği, Altınyaprak’ta gerçek şenliğe dönüştü.

Bafra Altınyaprak İlkokulu öğrencileri Çocuk Oyunları'nın bütün sınıflarında ilçe birinciliğini alldı.  okulda adeta bir bayram havası estiren Altınyaprak Ailesi 12 Dev Adam müziği ile coştu ve coşturdu.

Etkinlik ile ilgili konuşan Okul Müdürü Hacı AVCI, öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek; " İlçe Birinciliklerini elde eden; başta sınıf öğretmenlerimiz Şemsettin DEMİR, Ramazan BOZDEMİR, Seyhan YARAN ve Sinem Saygı ERGUÇ olmak üzere 1 / A , 2 / C ,3 / C  ve 4 / A sınıfı öğrencilerini candan kutluyor, 20 Mayıs günü Samsun' da yapılacak olan  yarışmada başarılar diliyoruz. " dedi.

Öğrencilerin birincilik madalyalarını Bafra İlçe Spor Müdürü Osman ŞENOCAK tarafından verildi. Şenocak, okul öğrencileri ile emeği geçen öğretmenleri tebrik etti.

Haber: Oktay ZERRİN

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 21:35
YORUM EKLE