Altıyla Üstüyle Kemaliye Modern Bir Mahalle Oluyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı altyapı çalışmaları ile Manisa’yı daha yaşanılabilir bir şehir yapıyor.

Yerel 20.02.2022, 14:33 20.02.2022, 15:39
Altıyla Üstüyle Kemaliye Modern Bir Mahalle Oluyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçesine bağlı Kemaliye Mahallesinde başladığı 18 kilometre içme suyu, 19 kilometre kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarına devam ediyor. Mahallede yaklaşık 17 milyon liralık yatırıma hayat verilecek. Mahalle muhtarı Mehmet Alakent, “Kemaliye artık daha yaşanılabilir bir mahalle olacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yaptığı altyapı çalışmaları ile Manisa’yı daha yaşanılabilir bir şehir yapıyor. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Alaşehir ilçesine bağlı Kemaliye Mahallesinde de altyapı çalışmaları devam ediyor. 18 kilometre içme suyu, 19 kilometre kanalizasyon hattı, 190 bin metrekare kilit parke taşı döşeme çalışmasına hayat verilecek. Yeni nesil uzaktan okumalı sayaç montajları da devam ediyor. Çalışmalar tamamlandığında Kemaliye, altıyla üstüyle daha modern bir görünüme kavuşacak. 

“Cengiz Başkanımızdan memnunuz”

Kemaliye mahalle muhtarı Mehmet Alakent, “Mahallemizde yaşanılan sorunların çözümü için yapılan çalışmalar büyük önem arz ediyor. Altyapı ve üstyapı işi ile Kemaliye artık daha yaşanılabilir bir mahalle olacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)