Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifinde Saatcı yeniden başkan

Bu hafta sonu Amasya 12 Haziran Stadında gerçekleştirilen Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifi genel kurulunda kırmız renkli pusula ile yarışan Mustafa Saatcı ve ekibi 5 bin 982 oy aldı.

Yerel 09.08.2021, 16:02
Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifinde Saatcı yeniden başkan

Amasya 12 Haziran Stadında gerçekleştirilen Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifi genel kurulunda Mustafa Saatcı yeniden başkan oldu. 5 bin 982’sini alan Mustafa Saatcı’nın yönetim kurulu listesi genel kurulda kooperatif yönetimine seçildi.

Veli Kurt genel kurul ile ilgili olarakyaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Çok kıymetli pancar ekicisi çiftçilerimiz ve kooperatif üyelerimizin katılımları ile  S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi genel kurulunu gerçekleştirdik. Genel kurula değerli katılım ve katkılarından ötürü tüm Havzalı bölgemiz kooperatif üyesi üretici dostlarımıza Sayın Başkanımız Mustafa Saatcı, yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarım ve şahsım adına teşekkür ederim.  Zorlu bir seçim sürecinin ardından siz kıymetli çiftçilerimizin yüksek teveccühüyle grubumuz ile birlikte Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulunda Mustafa Saatcı ve yönetim kurulu listesi seçildi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)