Alexa

ANADOLU MAHALLESİNDEN NECATTİN DEMİRTAŞ’A MESAJ VAR

Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş'a Samsun İlkadım İlçesi Anadolu Mahallesinden bir mesaj var...

ANADOLU MAHALLESİNDEN NECATTİN DEMİRTAŞ’A MESAJ VAR
banner327
 Başkan Bey,

Ben 16 yıl pazarcılık yaptıktan sonra 1998’de geçirdiğim bir kaza sonrasında sakat oldum iş göremez hale geldim. Ondan sonra ufak tefek işler yapmaya çalıştım ama sağlık durumum sebebiyle geçimimi temin etmeye yetmedi konu komşunun yardımı olmasa iki bebe aç kalırdı.

Sen belediye başkanı olduktan sonra bir gün hanım geldi belediye bir kart dağıtıyormuş ihtiyacı olanlara dağıtacaklarmış ben de gidip başvurcam dedi. Ben de boş onlar, kendi adamlarına verirler boşuna gitme dedim. Çünkü biz seçimde Kaldırıma oy vermiştik. Ama o dinlemedi gitti belediyeye müracat etti. On gün sonra eve belediyeden iki kişi geldi durumumuza baktı benle de görüştüler durumumuzu anlattım. Sonra gittiler.

İki ay sonra hanımı belediyeden çağırdılar hilal kart diye bir kart verdiler ona. Bu kartla yüz liralık alışveriş yapıyor marketten yüz lira da para çekiyor. Kimsenin haberi bile olmadan kumanyamızın büyük kısmını alıyoz. Ben de cumartesileri pazarda limon satıyom çok şükür geçinip gidiyoz.

Geçen gün büyük oğlan internette sana bir talebenin yazdığı mektubu görmüş. Baba biz niye bir mektup yazmıyoz dedi. Ben söyledim o yazdı. Allah razı olsun demek için yazdık bu mektubu. İnşallah bu sefer de seçilirsin de bizim gibilere destek olmaya devam edersin.

Ahmet Uzun

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2014, 21:49
YORUM EKLE