Arabulucu Avukatlar Bilgilendirme Toplantısına Katıldı

Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi için başvuru yapan ve başvuruları onaylanan Arabulucu Avukatlar Manisa TSO Hizmet Binası’nda düzenlenen bilgilendirme toplantısına katıldı.

Yerel 23.01.2022, 13:01
Arabulucu Avukatlar Bilgilendirme Toplantısına Katıldı

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) üyelerinin yaşadığı sorunları çözme noktasında projelere bir yenisini daha ekledi.  Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi için başvuru yapan ve başvuruları onaylanan Arabulucu Avukatlar Manisa TSO Hizmet Binası’nda düzenlenen bilgilendirme toplantısına katıldı. Bilgilendirme toplantısı ardından Manisa Barosu Avukatları ile imza töreni düzenlendi.

İmza Törenine, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Başkan Yardımcısı Sezen Şenay, TOBB UYUM Genel Müdürü Dr. Onur Yüksel, Manisa TSO Genel Sekreter Yardımcısı Nermin Yener, Manisa TSO Hukuk Danışmanı Av. Zeynep Paçacı ve Arabulucu Avukatlar katıldı.

İŞ DÜNYAMIZ ADINA ÖNEMLİ BİR ADIM ATMIŞ OLDUK

TOBB UYUM Genel Müdürü Dr. Onur Yüksel’inde katılım gösterdiği bilgilendirme toplantısı ve imza töreni hakkında açıklamalarda bulunan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa TSO Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi için bilgilendirme toplantısı düzenlendiğini, üyelerden aldıkları güç ile her zaman sorunların çözümü noktasında adımlar atıldığını, bu felsefe doğrultusunda Manisa TSO Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Manisa iş dünyasına yardımcı olacak bir merkez olacağını söyledi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TBMM eski Başkanı, TOBB UYUM Arabuluculuk ve Çözüm Merkezi Başkanı Cemil Çiçek’in teşrifleri ile açılışı yapılacak olan Manisa TSO Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten Mehmet  Yılmaz, "Bu merkez adalete erişim noktasında çok önemli bir yol olacak. Ancak henüz bunu bilmeyen insanlar var. Bunun daha geniş kitleler tarafından bilinmesi yargı işleyişini de kolaylaştıracaktır. Bu yol doğru bir yol. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası olarak önemli bir adım atmış olduk. Üyelerimize, şehrimize, bölgemize ve iş dünyamıza hayırlı olsun" dedi

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)