Alexa

Artvin'de MHP'nin İddiası...

Milliyetçi Hareket Partisi yerel seçimlerde Artvin Bölgesinde büyük iddia ortaya koyuyor.

 Artvin'de MHP'nin İddiası...
banner327
 MHP adına Artvin il seçim çevresinden sorumlu MHP MDK üyesi Av. Mete Han Özkan, bu hafta yaptıkları seçim çalışmaları ile verdiği bilgilerde; “Artvin Merkez Belediyesi, Borçka, Yusufeli ve Murgul başta olmak üzere Hopa, Arhavi, Ardanuç, Şavşat ve Kemalpaşa Belde Belediyesi’nin hepsinde iddialıyız ve tüm belediyelerde seçimi almaya en yakın parti MHP’dir, dedi.

 

Artvin’de AKP’yi ve CHP’yi sandığa gömeceğiz diyen Özkan, "Artvin Belediyesi şu anda MHP’nin avucunun içinde. Seçmenden MHP’ye ve adayımız Kadir Seçgin’e doğru müthiş bir ilgi ve destek var. Artvin’de yapılan dört ankette de Milliyetçi Hareket Partisi ikinci parti konumundadır. Ancak bu bizim için yeterli değildir. Artvin’in MHP’ye ihtiyacı var ve tüm ilçelerde ve il genelinde birinci parti olmak zorundayız. Eğer, AKP ve CHP birlikte hareket ederek, MHP’ye karşı demokratik olmayan yollardan seçim ve sandık hileleri yapmazlar ise MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye Artvin Belediyesi’nin anahtarını şehrimizde ağarlayarak takdim edeceğiz. Daha önce MHP’li bir belediye olan Yusufeli Belediyesi ise AKP’li Faruk Çelik ve Kadir Topbaş’ın son gece yaptıkları operasyon ve ayak oyunları ile kaybedilmişti. Şimdi ise AKP’den bıkan halk tekrar MHP ve Belediye Başkan Adayımız Yusuf Sağlam’a emaneti geri iade edeceklerdir. Borçka ise 3 dönemdir üç hilali Oral Küçük ile dalgalandırmakta ve İnşallah bu seçimde de fark atarak tekrar kazanacağız. Hopa’da Neslihan Albay, Ardanuç’ta ise Ayşe Genç MHP adına Artvin’de belediyeciliğin bayanlar tarafından nasıl yapılacağını 30 Mart akşamı göstereceklerdir." dedi.

 

"Şavşat’ta Osman Süner, Arhavi’de Adnan Çağ, Murgul’da Sedat Ali Öktem ve Kemalpaşa Beldesinde ise Taner Kibar ile tüm Artvin’de yoğun bir çalışma sürdürmekteyiz. Artvin’de, Milliyetçi Hareket Partisi’nin oy oranını Türkiye ortalamasının üzerinde artıracaklarını" ifade eden Mete Han Özkan, bu vesile ile Artvin MHP İl Başkanı Nedim Özer’e ve tüm il, içe teşkilatlarına uyumlu ve fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür ettiğini” ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2014, 12:34
YORUM EKLE