Atakum Şehir Platformundan örnek proje!

Atakum Şehir Platformu üyeleri, Atakum İlçesinde geçen yıl Ramazan Bayramı için 1555 çocuğa bayramlık kıyafet ve ayakkabı ulaştırmış, bu bayramda da aynı rakama ulaşmak için çalıştıklarını belirtti.

Yerel 02.05.2021, 20:03 02.05.2021, 20:24
Atakum Şehir Platformundan örnek proje!

"Bu hediye sana, paketin üzerinde adı yazan şehidimizin armağanıdır" diyerek teslim eden Atakum Şehir Platformu üyeleri,1555 çocuğa ulaşmayı bayramlık hedeflediklerini belirttiler.

"Hem şehitlerimiz anılsın, hem de çocuklarımızın yüzü gülsün istiyoruz" ifadelerini kullanan Atakum Şehir Platformu Başkanı Erkut Erbil, "Üçer kişiden oluşan beş kişilik ekibimizle, ilk bir kaç günde 300 çocuğumuza ulaştık. Hedefimiz bu rakamı yine 1555'e ulaştırmak" dedi.

Atakum Şehir Platformu, ihtiyaç sahiplerine yönelik gerçekleştirdikleri erzak dağıtımı ardından, örnek bir projeye daha imza attı.  Geçtiğimiz yıl Ramazan Bayramı için 1555 çocuğa bayramlık kıyafet ve ayakkabı ulaştıran Atakum Şehir Platformu üyeleri, bu bayramda da aynı rakama ulaşmaya çalıştıklarını belirtti. Platform üyeleri, çocuklara hediye paketlerini, her birinin üzerinde bir Samsun şehidinin adının yazdığı çantalarla ulaştı.

Atakum Şehir Platformu Başkanı Erkut Erbil konuyla ilgili yaptıkları açıklamada şunları söyledi:

Hedefimiz 1555

"Pandemi başladığı günden bu yana farklı çalışmalarla 10 bin aileye ulaştık. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz bayramlık kıyafet ve ayakkabı kampanyasında 1555 çocuğa ulaşmıştık. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz kampanya kapsamında hazırlanan paketlerimizin her birinin üzerine, bir Samsunlu şehidimizin adını yazdık. Kapılarına gittiğimiz çocuklarımıza, kıyafetlerini teslim ediyor ve bu hediyeyi onlara paketlerinin üstünde yazan şehidimizin gönderdiğini söylüyoruz. Üçer kişiden oluşan beş kişilik ekibimizle, ilk bir kaç günde 300 çocuğumuza ulaştık. Hedefimiz bu rakamı yine 1555'e ulaştırmak" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)