Av. Berzan Toprak'a 'Yılın En Başarılı Hukukçusu' Basın Ödülü

Adana'da Toprak Hukuk Bürosunun kurcusu, Yönetim Kurulu Başkanı Av. Berzan Toprak'a Çukurova Bölgesel Gazetesi Güney Havadis Gazetesi tarafından ödüle layık görüldü. Peki Berzan toprak kimdir? Av. Berzan Toprak nerelidir?

Yerel 21.06.2020, 20:01 21.06.2020, 21:29
Av. Berzan Toprak'a 'Yılın En Başarılı Hukukçusu' Basın Ödülü

Av. Berzan Toprak, Adana'da Çukurova Bölgesi'nde yılın en Başarılı Hukukçusu Basın Ödülüne layık görüldü. 

Adana'da Toprak Hukuk Bürosunun kurcusu, Yönetim Kurulu Başkanı Av. Berzan Toprak'a  Bölgesel yayın yapan Güney Havadis Gazetesi'nin 25. kuruluş yılı ulusal basın günü nedeniyle 'Başarılı Hukukçu' ödülü verildi. 

Özverili Çalışmalarından Dolayı Berzan Toprak'a Başarılar Diliyoruz

Güney Havadis Gazetesi tarafından yapılan açıklama şöyle: "Hukukçuların Medarı iftiharı Toprak Hukuk Bürosu Yöneticisi Av. Berzan Toprak’ı başarısın’dan dolayı kutluyoruz. Adana’nın tanınmış, başarılı hukukçuları arasında kariyerini koruyan, dürüstlüğün’den, Kişiliğin’den ödün vermeyen, yetenekli, azimli, kararlı, kanunları yasaları çok iyi kavrayan, hayırsever, mütevazi, güler yüzlü, girdiği davaları Kazanan, Hukukçuluk mesleğini başarı ile yürüten,Toprak Hukuk Bürosu’nun kurcusu, Yönetim Kurulu Başkanı Av. Berzan Toprak, aldığı yürüttüğü davalarda üstün, gayret ve yeteneğinden, Başarılı çalışmalarından, bilgi birikiminden, tecrübesi ve donanımından dolayı kutluyor ve başarılar diliyoruz.

Başarı Ödülünü Takdim Ettik

Yılın en başarılı hukukçusu, Avukatı olarak, kamu kurum ve kuruluşların, yerel ve ulusal yöneticilerin, sivil toplum kuruluşların, sendika, dernek ve vakıf yöneticilerin adına başarı ödülüne layık görülen Av. Berzan Toprak’a, gazetemizin 25. kuruluş yılı ulusal basın günü nedeniyle başarı ödülünü takdim ettik.

Av. Berzan toprak’ı ve toprak hukuk bürosunun genç yetenekli, tecrübeli, azimli başarılı hukukçularından, Asistan Ebru Öztaş, Av. Gülşen Erdoğan, Av.Hayriye Öztürk, Av.İbrahim Kurt, Av.Nisanur Çavdır, Sitajyer Av. Mertcan Kurum, icra birim sorumlusu Özer Eken, sekreterya Mine Yurtsever, Mutfak sorumlusu Sebahat Yoğurtçu’yu başarılı ve takdir- e şayan hizmetlerinden dolayı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Berzan Toprak Kimdir?

Av. H. Berzan TOPRAK, Baba tarafından Adıyaman, Anne tarafından Şanlıurfalıdır. 12 Ocak 1978 tarihinde Adana'da doğan Toprak, ilk,orta ve lise öğrenimini Adana'da tamamladı. Toprak, Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2001 yılında bitirdi. Adana Barosuna kayıtlı olarak 2002 yılından bu yana serbest avukatlık yapan Berzan Toprak, evli, Baran, Bartu, Aren ve Eva Lora isminde 4 çocuğu bulunmaktadır.

Berzan TOPRAK'ın Siyasi Hayatı Nedir?

2006 Yılında AK Parti Yüreğir Seçim Kurulu Üyeliği ile siyasi hayata adım atan Toprak, 2009 yılına kadar bu görevini devam ettirmesi ardından 29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinde AK Parti Çukurova Belediye Meclis Üyeliği Aday listesinde yer aldı.

2009-2010 yılları arasında İl Yönetim Kurulu üyeliği yapan Toprak, 20 Mayıs 2012 tarihinde “Lider Ülke: Türkiye II” konulu AK Parti Siyaset Akademisini başarı ile tamamladı.

2011-2014 yılları arasında AK Parti Çukurova Seçim Kurulu Üyeliği ve AK Parti Adana Tanıtım Ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Toprak, 25 ve 26. Dönem AK PARTİ Adana Milletvekili Aday listesinde yer aldı. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu