AYAZLI’YI GÜZELLEŞTİRECEK ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Fatsa’nın en büyük mahallesi olan Ayazlı mahallesi, yeni hizmetler ve yatırımlarla şehrin en güzel mahallerinden birisi olacak.

Yerel 24.08.2022, 12:24
AYAZLI’YI GÜZELLEŞTİRECEK ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Fatsa’nın en büyük mahallesi olan Ayazlı mahallesi, şehrin en güzel mahallerinden birisi olacak.

Artan nüfusu ile birlikte hızla büyüyen Ayazlı mahallesi, altyapısı tamamlanan hizmetlerden sonra üstyapıda yapımına başlanan yeni yatırımlarla çehresi güzelleşecek.

AYAZLI’YI GÜZELLEŞTİRECEK ASFALT ÇALIŞMALARI START ALDI.

Her bir mahallesi ile birlikte gün geçtikçe gelişen ve büyüyen Fatsa'nın cazibe merkezi olma konusunda her türlü adımları attıklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Fatsa’mızın geleceğine yaptığımız yatırımlarımız kapsamında son üç yıl içerisinde; vahşi çöp alanı kaldırılarak rehabilite edilen, doğal gaza kavuşan, muhtar evi, çocuk oyun parkları, gençlerimiz için yapımı son aşamada olan futbol, basketbol-voleybol sahasından oluşan spor tesislerimiz ve yeni eğitim alanlarımız ile birlikte tüm altyapısı tamamlanan Ayazlı mahallemizde üstyapı çalışmalarımıza başladık. Doğalgaz ve altyapı çalışmaları tamamlanan Hürriyet Caddesi, Necip Fazıl Sokak, Ardıç Sokak, Akyol sokak, Güngören sokak ve Kandır Sokakta toplamda 3.5 kilometre sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Fatsa’mızın değerine değer katmak, şehrimizin her köşesine hizmet götürmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Fatsa’mıza yapılan çalışmalarda katkı ve desteğini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)