Alexa

Ayvacık Belediyesinde Toplu Sözleşme Sevinci

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ile Hizmet-İş Sendika Şube Başkanı Ziya Uzun itarafından kadrolu işçilerin yüz güldüren toplu sözleşmeleri imzalandı.

Ayvacık Belediyesinde Toplu Sözleşme Sevinci

Ayvacık Belediyesinde görev yapan kadrolu işçilerin yüzleri güldü. Karşılıklı İmzalanan toplu sözleşmeyle, işçilere sosyal yardımlarla birlikte yaklaşık yüzde 50’ye varan artış yapıldı.

Sözleşmeyi Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ile Hizmet-İş Sendika Şube Başkanı Ziya Uzun imzaladı.

BELUR: MUTLULUĞUNUZ BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur imzalanan toplu iş sözleşmesinin hayırlı olması dileğinde bulunarak, “Eğer işinizi seviyorsanız ortaya iyi iş çıkıyor. Bizim belediyemizin işleri aşkla yapılan işler. Bu bakımdan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Halkımıza en nitelikli hizmetin sunulması konusunda işçi kardeşlerimizin alın terlerinin bu sözleşme ile karşılığını bulduğuna yürekten inanıyorum. İşçilerimizin ve ailelerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.” dedi.

ZİYA UZUN: SEVİNDİRİCİ BİR ANLAŞMAYA VARDIK

Hizmet-iş Sendikası Şube Başkanı Ziya Uzun yaptığı konuşmada "Ayvacık belediyemizde çalışan İşçi arkadaşlarımıza ilk toplu iş sözleşmesini yapmanın sevincini arkadaşlarımız ile birlikte yaşamaktayız. Toplu iş sözleşmemiz ile birlikte almış olduğumuz zam oranı aylık bin tl fark etti. Üye arkadaşlarımız adına sevindirici bir anlaşmaya vardık. Yapılan bu anlaşma ile çalışan arkadaşlarımızın ücretleri, sosyal hakları, çalışma koşulları ve ekonomik dengeleri gibi daha birçok konuda karşılıklı hoşgörü ve uzlaşı içerisinde görüşmeleri neticelendirdik. Çalışanların yüzünü güldüren bu Toplu iş sözleşmesi üye arkadaşlarımıza ve ailelerine hayırlı olsun." dedi.

YORUM EKLE

banner325