Alexa

Ayvacık Belediyesinden Gazetecilere Tekne’de iftar

Samsun/Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur Samsunlu Gazetecilere iftar verdi.

Ayvacık Belediyesinden Gazetecilere Tekne’de iftar

Samsun Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur tarafından Samsunlu Gazetecilere iftar yemeği verdi.

Samsunlu Gazeteciler Samsun Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur tarafından yapılan iftar davetine iştirak etti.

Ramazan topunun patlamasıyla birlikte Samsunum 2 isimli tekne ile Suat Uğurlu Baraj

Ayvacık Belediyesinden Gazetecilere Tekne’de iftar

 G

ölü’nde tekne gezisine çıkıldı. Hava rüzgârlı ve serin olmasına rağmen keyifli dakikalar geçiren Gazeteciler mavi ve morletlerle ışıklandırılmış Baraj gölünde teknede iftarını açtı.

Ayvacık Belediyesi Başkanı Mustafa Belur, Ayvacık ilçesinde devam eden projeler ve ilçe turizmiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Belur Ayvacık’ın saklı cennet olduğunu belirterek: “Ayvacık ilçesine insanlar yaşamak için gelmeli. İnsan tatile yaşamadıklarını, görmediklerini hissetmek için giderler. İşte Ayvacık’ta öyle bir yer.”dedi.

Başkan Mustafa Belur gazetecilere teşekkür ederek: Ramazan ayı birlik ve beraberliğin, sevginin ve saygının daha üst noktalarda olduğu, paylaşma duygularımızın daha yoğunAyvacık Belediyesinden Gazetecilere Tekne’de iftar yaşandığı çok özel ve güzel bir zaman dilimidir. Böyle güzel bir zaman diliminde gerçekleştirilen bu davetimize katıldığınız ve bu güzel geceyi bizlerle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ayvacık: Saklı bir cennet


Ayvacık Orta Karadenizin en güzel doğal yapısına sahip ilçelerinden bir tanesidir. Özellikle orman alanları Samsun ilindeki doğal değerleri yüksek alanlar içinde sayılmaktadır. Hasan Uğurlu ve Suat Uğurlu Baraj Gölleri ilçeye ayrı bir güzellik katmaktadır. Özellikle Hasan Uğurlu baraj gölü çevresindeki çam ormanlarıyla kaplı alan piknik ve mesire yeri olarak ideal bir mekandır. Ayvacık Belediyesinden Gazetecilere Tekne’de iftar

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2015, 01:55
YORUM EKLE