banner434

banner433

Ayvacık Ziraat Odası'ndan Kamu Personellerine sukulent çiçeği

Ayvacık Ziraat Odası, sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri için hazırlanan ağaç oyma saksılarda sukulent çiçeğini personellere dağıttı.

Yerel 04.06.2021, 22:47
Ayvacık Ziraat Odası'ndan Kamu Personellerine sukulent çiçeği

Sukulent çiçeklerinin dağıtımında konuşma yapan Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı

Ayvacık Ziraat Odası tarafından sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri için hazırlanan 300 adet ağaç oyma saksılarda sukulent çiçekleri Ayvacık Kaymakamı Kübra Baka, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı ve tarım danışmanları tarafından Ayvacık Devlet Hastanesi, Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi, Ayvacık İlçe Emniyet Amirliği ve Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığı personellerine dağıtıldı.

Sukulent çiçeklerinin dağıtımında konuşma yapan Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, “Pandemi süresince özverili çalışmalarınızdan dolayı siz sağlık çalışanlarımıza ve diğer kamu görevlilerimize çam sakızı çoban armağanı bu çiçekleri hazırladık. Eğer kabul ederseniz bizleri çok mutlu etmiş olursunuz. Allah görevi başında hayatını kaybeden çalışanlarımıza rahmet eylesin ve geride kalanlara sabırlar versin. Allah hastalarımıza acil şifalar versin. Yaklaşık bir buçuk senedir süren bu hastalıktan inşallah en kısa zamanda kurtuluruz ve eski yaşantımıza geri döneriz” şeklinde konuştu.

Avcı’nın ardından konuşma yapan Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ise şunları söyledi:

“Yaklaşık bir buçuk senedir hep birlikte pandemi ile mücadele ediyoruz. Ayvacık Ziraat Odası Başkanımız Sayın Erdal Avcı da sizler için böyle bir duyarlılık gösterdi ve bizleri de davet etti. Bu davetten dolayı ve duyarlı davranışından dolayı da kendisine çok teşekkür ediyorum. Sizlere de hayırlı görevler diliyorum.”

Son olarak konuşma yapan Ayvacık Kaymakamı Kübra Baka, “Bu süreçte çok zorluklar çektiniz, koronavirüse yakalanan kamu personelleri oldu. Ayvacık Ziraat Odası Başkanımız Erdal Avcı da bu özverili çalışmalarınızdan dolayı size ağaç oyma saksılarda sukulent çiçeklerini hediye etmek istedi. Kendisine ve tarım danışmanlarına  bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum. Ayvacık’ta aşı oranında iyi bir ivme yakaladık, ülke olarak ve tüm dünya olarak da inşallah bu hastalıktan en kısa sürede kurtulmayı umut ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)