Alexa

Bafra Hacinabispor, Cumhuriyet'in 96. Yıldönümünü Kutladı

Bafra Hacınabispor futbol şube sorumlusu Arif Öztürk; Bafra Hacınabi Spor Kulübü, Yönetim Kurulu adına; Cumhuryet Bayramının 96.Yıdönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bafra Hacinabispor, Cumhuriyet'in 96. Yıldönümünü Kutladı

Bafra Hacınabi Spor Kulübü, Yönetim Kurulu adına Cumhuryet Bayramının 96. Yıdönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı. 

Mesaj şöyle:

Bafra Hacınabi Spor Kulübü; Cumhuriyet' imizin kuruluşunun 96. Yıldönümü' nde, Türkiye Cumhuriyeti' nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını ve Türkiye Cumhuriyeti' nin istikbali için; bu uğurda gözünü kırpmadan, kahramanca canını feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyor ve Cumhuriyet Bayramı' nı kutluyoruz.

Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümü' nde; ulu önder Atatürk ve silah arkadaşları ile Türkiye Cumhuriyeti için kahramanca savaşıp canını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyoruz.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Spor'un kardeşlik ve barış ilkesi doğrultusunda; buradan tüm Ulus'a ve spor camiasına centilmenliğin ve fair-play ön planda olduğu bir hayatın daima içinde olalım.

Sporun birleştirici ve kaynaştırıcı niteliğini asla unutmayalım. Gençlerimizi ve çocuklarımızı hayatın hangi alanında olursa olsun; hatta her bireyi spor yapmaya teşvik edelim.

 Spor bir ülkenin geleceğinin en sağlam yapısıdır.

 Saygılarımı sunuyorum.

Haber  Oktay ZERRİN- Bafra

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 23:36
YORUM EKLE

banner325