Alexa

Başkan Akın, Zabıta Haftası Nedeniyle Personelle Bir Araya Geldi

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası’nda Turgutlu'da Belediye bünyesinde görev yapan memur ve personel ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Başkan Akın, Zabıta Haftası Nedeniyle Personelle Bir Araya Geldi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın,  Zabıta Haftası’nda Belediye bünyesinde görev yapan personelle bir araya geldi.

Turgutlu'da Ortapark Restoran düzenlenen etkinlikte Zabıta Müdürlüğü personeline teşekkür eden Başkan Akın “Zabıtalığın ne kadar zor bir meslek olduğunu en iyi bilenlerdenim. Özveri ister sabır ister gayret ister. Ben hepinize gösterdiğiniz gayretlerden ötürü teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser ve Zabıta Müdür Hasan Kızıl’da katıldı.

Programda bir konuşan, Başkan Akın burada yaptığı konuşmada şöyle dedi:

 “Zabıta memurluğunda benimde uzun yıllar hatıralım anılarım. 1992 yılında Belediye’de ilk olarak Zabıta memuru olarak görev başladım. Daha sonra çeşitli birimler görev aldım.  Zabıtayı en iyi tanıyan, onların sorunlarını en iyi bilenlerden biriyim. Zabıta çünkü çok özel bir birim. Zabıtalığın ne kadar zor bir meslek olduğunu en iyi bilenlerdenim. Özveri ister sabır ister gayret ister. Ben hepinize gösterdiğiniz gayretlerden ötürü teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner331