Başkan Demirtaş, Bütün Sorunlarınızı Çözeceğiz

Yıldıray Çınar Kültür Merkezi konferans salonunda koronavirüs tedbirleri doğrultusunda vatandaşları dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bütün sorunları çözeceklerini söyledi.

Yerel 02.02.2021, 19:14 02.02.2021, 21:35
Başkan Demirtaş, Bütün Sorunlarınızı Çözeceğiz

İlkadım Belediye Başkanı Necattin DemirtaşYıldıray Çınar Kültür Merkezi konferans salonunda koronavirüs tedbirleri doğrultusunda Kazımkarabekir Mahalle sakinleri ve mahallede kurulan pazar esnafı ile sohbet ederek taleplerini dinledi.

Salondaki programa Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı katıldı. İlkadım Belediyesi Zabıt Müdürü Şeref Sarı'nında katıldığı programda Başkan Demirtaş, çözüm talep eden Mahalle sakinleri ile sohbet etti. Mahalle sakinleri Demirtaş'tan, mahalle girişlerine araçlarını hızlarını kesmek ve oluşabilecek kazaların önüne geçmek adına bariyer konulmasını istedi.

“Sorunları hep birlikte çözeceğiz” 

İlkadım ilçesinde tüm sorunları vatandaş ve esnaflar ile birlikte hareket ederek çözeceklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, ”İlçemizdeki bütün sorunları en az seviyeye düşürmek için ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, ilçemiz ile ilgili bütün sorunlarımızı ele aldık ve çalışmalarımıza başladık. Allah’ın izni ile ilçemiz ile ilgili hiçbir sorun kalmayacak. Siz değerli esnaflarımız ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunarak, ilçemizin sorunlarını hep birlikte konuşarak çözeceğiz” dedi.

İLKADIMA MODERN PAZAR YERİ

Pazar esnafının ve vatandaşların taleplerini değerlendiren Necattin Demirtaş, konuşmasında şunları söyledi;

“İlçemizdeki pazar yerlerine ait beklentilerin farkındayız. Vatandaşımızın, esnafımızın görüş ve düşüncelerine değer veriyoruz. Burada sizlerle bir araya gelerek gerek esnafımızın gerekse vatandaşımızın daha iyi koşullarda yaşamını sürdürmesi için çalışıyoruz. Vatandaşlardan gelen şikâyetleri gidermek ve sizlerin istek ve taleplerinizi ortak bir noktada çözüme kavuşturmak  için elimizden geleni yapacağız. Bu kapsamda Kazımkarabekir Mahallemizde bulunan santral pazarımızın ilçe halkının ihtiyacına cevap verecek şekilde düzenlenerek mevcut semt pazarındaki bulunan Elektrik Santrali ve kavşak uygulamasının güvenlik zafiyatına olanak vermemesi için durum değerlendirmesi yaparak mevcut pazar yerinin düzenlemeye yada farklı bir noktada bölgemize yakışır yeni pazaryerini  ilçe halkımızın hizmetine sunacağız” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)