Başkan Demirtaş; Engelli Vatandaşlarımızı Koruyoruz

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesay yayımlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Biz yerel yöneticilerin en önemli görevlerinden biri şehir yaşantısında engelleri kaldırmaktır' dedi.

Yerel 02.12.2019, 19:13 02.12.2019, 21:03
Başkan Demirtaş; Engelli Vatandaşlarımızı Koruyoruz

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Demirtaş mesajında; “Biz yerel yöneticilerin en önemli görevlerinden biri şehir yaşantısında engelleri kaldırmaktır” dedi.

Engelli Vatandaşlarımızı Koyuyoruz

3 Aralık Dünya Engelliler Gününün farkındalık yaratmak için önemli bir gün olduğunu söyleyen Demirtaş; “İnanlar olarak her birimiz birer engelli adayıyız ve engelli kardeşlerimize her zaman bu bakış açısı ile yaklaşmak durumundayız. Bir kaza sonucu ve ya doğuştan engelli olan vatandaşlarımızın evleri dışına çıkarak sosyal yaşam içerisinde daha fazla görünür olabilmelerini sağlamak devletin ve yerel yöneticilerin en önemli görevlerindendir. Biz de şahsım ve İlkadım Belediyesi olarak bu bilinç ile her alanda yaptığımız çalışmalar ve hizmetlerin odağına engelli vatandaşlarımızı koyuyoruz. Böylece engelleri kaldırmak adına engel tanımadığımızı belirtiyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu