Başkan Demirtaş, Erhan Usta'yı Makamında Ağırladı

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’yı makamında ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, korona virüs ile mücadele kapsamında yürüttükleri çalışmaları anlattı.

Yerel 19.01.2021, 20:14 19.01.2021, 22:34
Başkan Demirtaş, Erhan Usta'yı Makamında Ağırladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’yı ağırladı. İlkadım bölgesinde yaptıkları çalışmalar hakkında kısa bilgi veren Başkan Demirtaş, Samsun ile ilgili gösterdikleri çaba için Usta'ya teşekkür etti.

Necattin Demirtaş, kendisini ziyarete gelen, Samsun Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve  beraberindeki heyeti ağırladı. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Samimi bir ortamda da geçen ziyarette Erhan Usta, “Şimdi bizler halkımızın bize verdiği sorumluluğu yerine getireceğiz. Milletimiz ne derse biz onu yapmaya devam edeceğiz” diyerek Başkan Demirtaş’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. 

KAPILARIMIZ SORUNA KADAR AÇIK

Başkan Demirtaş, İlkadım için yapılan çalışmalar, projelendirilen faaliyetler ve Belediyenin korona virüs ile mücadele kapsamında yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Ziyaretlerinden dolayı, İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’ya teşekkür eden Başkan Demirtaş burada yaptığı konuşmada. “Sevgili vekilimle olan dostluğumuz çok eskiye dayanır. Gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden ötürü kendisine teşekkür ederim. Vekilimiz yaşadığımız şehrin sorunlarını her yerde dile getiriyor. Zor bir bölgede başarıyı yakalamış olması hakikaten partimiz adına çok sevindirici bir durum. Kendisine kapılarımız sonuna kadar açıktır ve kendisini ağırlamaktan kıvanç duyuyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)