Başkan Demirtaş, Yapamayacağımız bir hizmeti söz vermedik

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, sadece mesai günleri değil hafta sonları da ilçe halkının düzenlediği düğün ve hayır cemiyetlerine katılarak gönül köprüleri kuran bir yönetim anlayışıyla ilçeye hizmet ettiğini söyledi.

Yerel 01.02.2020, 12:21
Başkan Demirtaş, Yapamayacağımız bir hizmeti söz vermedik

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkla sohbet eden Başkan Demirtaş, onların istek ve şikâyetlerine çözüm olmaya çalıştıklarını, sadece mesai günleri değil hafta sonları da ilçe halkının düzenlediği düğün ve hayır cemiyetlerine katılarak gönül köprüleri kuran bir yönetim anlayışıyla ilçeye hizmet ettiklerini söyledi.

“Yapamayacağımız bir hizmeti söz vermedik”

"Vatandaşlarımız ile gönül bağımız var" diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; "2019 yılında hizmet bayrağını vatandaşlarımız ile birlikte devraldık ve daha mutlu bir İlkadım için çalışmaya başladık. Esnaf ve mahalle sakinlerine yönelik gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde birebir bilgilendirmeyi sürdürüyoruz. Belediye çalışmaları ve yaşanabilir bir İlkadım için halkımızın fikirlerini sorup mahalle sakinlerini sorunlarını yerinde dinliyoruz. Yapacağımız şeyleri söylüyoruz, yapamayacağımızı söylemiyoruz. Halkımıza söz verdiğimiz hizmetleri bir bir yerine getiriyoruz. Hiçbir zaman yapamayacağımız bir hizmeti söz vermedik. Halkımızın doğru ve dürüst bir hizmet anlayışına ihtiyacı var” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)