Başkan Demirtaş, Yılın İlk İşyeri Açma Ruhsatını Takdim Etti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; Yılın ilk İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatını işletme sahibi Merve Safa Güdül’e takdim etti.

Yerel 05.01.2021, 18:27
Başkan Demirtaş, Yılın İlk İşyeri Açma Ruhsatını Takdim Etti

İlkadım ilçesinde 2021 yılının ilk açılan işletmesini ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatını işletme sahibi Merve Safa Güler'e takdim etti.

İlkadım'da 2021 yılının ilk işyeri açma ruhsatını takdim eden İlkadım Belediye Başkanı Necatttin Demirtaş, 1 Ocak-31 Aralık 2020 tarihleri arasında İlkadım Belediyesi tarafından ilçede Gayri Sıhhı işyeri 79, Sıhhi İşyeri 732, Umuma Açık İşyeri  38 toplamda 849 İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarını işletme sahiplerine verdiklerini belirterek, "Esnafımızın öncelikle ruhsat alması ve ruhsatlı çalışması oldukça önemli. Ekonomi İlkadım’da giderek daha da canlanıyor. İlçemizdeki yeni iş yerlerinin açılması hepimizin yüzünü güldürüyor. İlkadım’da  faaliyet gösteren birçok işletmeden oluşan müteşebbis ailesine burada bir yenisini daha katmış bulunuyoruz. Yeni yılla birlikte yılın ilk ruhsatını verdiğimiz Merve Safa Güdül’e kardeşimize hayırlı işler diliyorum. Yeni açtığı iş yerinde Rabbim kendisine helalinden bol kazançlar versin" dedi.

İşletme sahibi Merve Safa Güler  ise  yeni bir işe başlamanın tatlı telaşı içinde olduklarını belirterek "Yeni açtığımız iş yerimizde bizleri yalnız bırakmayan ve buraya kadar zahmet ederek, ruhsatımızı dükkanımıza kadar getirerek bizleri onore eden Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a teşekkür ediyorum" dedi

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)