banner434

banner433

Başkan Deveci’den sağlık Çalışanlarına Çiçek

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, kent genelinde çalışan sağlık emekçilerinin Tıp Bayramı’nı güne özel mesajının yer aldığı çiçek sürprizi ile kutladı.

Yerel 14.03.2022, 23:10 15.03.2022, 00:46
Başkan Deveci’den sağlık Çalışanlarına Çiçek

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 14 Mart Tıp Bayramı’nı güne özel mesajının yer aldığı çiçek sürprizi ile kutladı.

TEK TEK ZİYARET EDİLDİ

Atakum Belediyesi zor koşullarda hizmet veren ve özellikle pandemi döneminde ağır bir yükü omuzlayan sağlık çalışanlarına 14 Mart Tıp Bayramı’nda çiçek sürprizi yaptı. Belediyenin zabıta ekipleri, kent genelindeki sağlık kurumlarında çalışan doktor, hemşire ve sağlık görevlilerini Başkan Deveci’nin kutlama mesajının yer aldığı çiçeklerle ziyaret etti. Görevliler, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin ‘’Yaşatmak için savaşan ve bu uğurda gösterdikleri fedakarlıklara minnettar olduğumuz tüm kahraman sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım’’ mesajının yer aldığı çiçekleri sağlık emekçilerine takdim etti. Günün erken saatlerindeki çiçek sürprizi ile son derece memnun olan sağlık emekçileri, Başkan Deveci’ye jesti için teşekkür ettiler.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)