Başkan Ergün Demirci’de MHP İlçe Teşkilatı’nın Açılışını Yaptı

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Demirci’de MHP İlçe Teşkilatının açılışını yaptı.

Yerel 31.01.2015, 21:04 31.01.2015, 21:11
Başkan Ergün Demirci’de MHP İlçe Teşkilatı’nın Açılışını Yaptı
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Demirci’de MHP İlçe Teşkilatının açılışını yaptı.

İlçe teşkilatı ve kadın kolları üyeleri ile bir araya gelen Başkan Ergün, ilçe teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Demirci MHP İlçe Teşkilatının açılışını gerçekleştirdi. Yeni binasında partililerle bir araya gelen Başkan Ergün, parti binasının hayırlı olmasını dileyerek, ilçe teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Ergün’e MHP İlçe teşkilatının açılışında, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatörü Kazım Aysan, MHP Demirci İlçe Başkanı Ahmet Kırkaya, kadın kolları, ve çok sayıda partili eşlik etti. Kendisini kapıda karşılayan partililerle tek tek tokalaşan Başkan Ergün, MHP Demirci İlçe Başkanı Ahmet Kırkaya ve kadın kolları ile bir araya geldi. Başkan Ergün’ü ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden ilçe başkanı Ahmet Kırkaya ve kadın kolları üyeleri Başkan Ergün’ün çalışmalarını takdirle izlediklerini söylediler. Haydi Kadınlar Manisa’ya projesi ile Manisa’ya gelme fırsatı bulan Demircili kadınlar, Başkan Ergün’e Manisa’ya bir daha gelmek istediklerini dile getirdi.

Haydi Kadınlar Projesi Devam Edecek

Başkan Ergün ise, yapılacak hizmetler noktasında “Haydi Kadınlar Manisa’ya projesinin devam edeceğini ve Büyükşehir Belediyesine ait otobüslerle ilçelerden alınacak olan kadınların Manisa’ya misafir olarak getirileceğini söyledi. Başkan Ergün, “Önümüzdeki süreçte genel seçimler var. Ben MHP Demirci İlçe Teşkilatımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Büyük bir azim ve mücadele ile çalışarak, başarı sağlayacağınıza inanıyorum” diye konuştu.
Yorumlar (0)