banner434

Başkan Ergün Hedefi Tutturdu

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Karaköy Avcılar ve Atıcılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen tek kurşun atışlarında heyecana Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de ortak oldu. 

Yerel 23.04.2018, 11:38 23.04.2018, 12:33
Başkan Ergün Hedefi Tutturdu

Başkan Ergün, atıcılıkta  hünerini sergiledi. Namluyu doğrultan ve hedefe tam isabet ettiren Başkan Ergün atıcılıktaki yeteneğiyle de alkışları topladı.

"Heyecan görülmeye değerdi"


Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Karaköy Avcılar ve Atıcılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen tek kurşun atışlarında Türkiye’nin çeşitli illerinden yaklaşık 500 atıcı katıldı. Gün boyu süren atışlarda yaşanan heyecan görülmeye değerdi.

İl Emniyet Müdürlüğü Atış Poligonu’nda gerçekleşen yarışlara Ergün de katılarak atıcıların heyecanına ortak oldu. Başkan Ergün’e, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Karaköy Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Murat Baysal da eşlik etti.


Atıcıları tebrik etti

3 kategoride gerçekleşen ve kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışlarda dereceye giren atıcılara ödüllerini Başkan Ergün verdi. Başkan Ergün sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Yarışın sonunda Başkan Ergün atıcılıkta hünerlerini sergiledi. Namluyu doğrultan ve hedefi tam isabet ettiren Başkan Ergün atıcılıktaki yeteneğini de gözler önüne serdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)