Başkan Ergün, Sağlık Çalışanlarının Bayramını Kutladı

Cengiz Ergün, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayarak, başta hekimler olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Yerel 13.03.2022, 15:30
Başkan Ergün, Sağlık Çalışanlarının Bayramını Kutladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayarak, başta hekimler olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Başkan Ergün, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunlara yer verdi: “Tüm dünyayı etkisi altına alan ve halen daha devam eden Kovid-19 salgınında hepimiz bir kez daha gördük ki, siz değerli sağlık çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek az! İnsanlara daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sunmayı amaç edinen mesleğinizle, onurlu ve kutsal bir görev üstlendiğinizi hepimiz çok yakından biliyoruz. Bu onurlu mesleği büyük bir özveriyle yerine getiren hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza çok şey borçluyuz. Dünyada ve ülkemizde sağlık çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen şiddet olayları, bizleri de derinden yaralamaktadır. Bu sözlü ve fiziki şiddet olaylarının bir daha yaşanmaması en büyük arzumdur. Bu duygularla, hayatımızı emanet ettiğimiz tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. Görevi başında şehit düşen sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere aramızdan ayrılan tüm sağlık çalışanlarımıza da yüce Allah’tan rahmet diliyorum. 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun!”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)