Başkan Ergün Selendi’de Çocukları Unutmadı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçede vatandaşlarla selamlaştı, esnafa hayırlı işler dileklerini iletti.

Yerel 24.02.2022, 15:52
Başkan Ergün Selendi’de Çocukları Unutmadı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selendi temasları kapsamında vatandaşlarla selamlaştı, esnafa hayırlı işler dileklerini iletti. Esnaf gezisinde, düzenlenen lokma hayrına katılan Başkan Ergün, Selendili çocukları da hediyeleriyle sevindirdi.

Temel atma töreni ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Selendi ilçesini ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçede vatandaşlarla selamlaştı, esnafa hayırlı işler dileklerini iletti. Başkan Ergün’e Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, MHP İl Başkanı Murat Öner, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Başkan Danışmanları, Spilaş Genel Müdürü Engin Anlı, MHP Selendi İlçe Başkanı Mehmet Karabulut, AK Parti Selendi İlçe Başkanı Şeref Kaçar, Belediye Meclis üyeleri, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç da eşlik etti.

Başkan Amcalarından Çocuklara Top ve Kırtasiye Seti

Esnaf gezisinde, düzenlenen lokma hayrına katılan ve vatandaşlara lokma dağıtan Başkan Ergün, daha sonra kendisini bekleyen Selendili miniklerle bir araya geldi. Çocuklara top ve kırtasiye seti armağan eden Başkan Ergün, onlarla günün anısına hatıra fotoğrafı da çektirdi. Daha sonra esnaf ziyaretini sürdüren Başkan Ergün, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da geri çevirmedi. Başkan Ergün, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş’ın eşi Ayçin Savaş’ı da işyerinde ziyaret etti. Savaş ile bir süre sohbet eden Başkan Ergün, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)