banner401Başkan Genç'ten Boyukalın'a ziyaret

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Başkent Ankara'da yine önemli ziyaretlerde bulundu.

Yerel 13.12.2015, 16:57
Başkan Genç'ten Boyukalın'a ziyaret
Üç günde 17 ziyaret gerçekleştiren Genç, AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdurrahim Boynukalın ile Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam'ı ziyaret etti.

Genç, Çam ve Boynukalın’ı Mayıs ayında düzenlenecek "Şehir ve Kadın" sempozyumuna davet etti.

Başkent Ankara'da yoğun bir ziyaret programı gerçekleştiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, son olarak AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül ile AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdurrahim Boynukalın ve Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam'ı ziyaret etti. Samimi bir havada gerçekleşen ziyaretlerde Canik ve belediyenin yaptığı çalışmaları anlatan Genç, Çam ile Boynukalın'ı Mayıs ayında Canik Belediyesi tarafından düzenlenecek olan "Şehir ve Kadın" sempozyumuna davet etti.

TARİH KİTABI HEDİYE ETTİ
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdurrahim Boynukalın'ın gençlerin gür sesi olduğunu ifade eden Genç, AK Parti Kadın Kolları'nın ise 4 milyonu geçen kayıtlı üye sayısı ile dünyanın en büyük kadın sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu söyledi. Başkan Osman Genç, ziyaretlerde Genel Sekreter Gül ile Genel Başkanlar Çam ve Boynukalın'a Canik Belediyesi tarafından çıkarılan tarih kitaplarını ve yine Canik Belediyesi kurs merkezlerinde bayanlar tarafından perspektif sanatıyla yapılan üç boyutlu tablo hediye etti.

KÜLLİYE GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR
Ziyaretlerden memnun kalan AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül ile Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdurrahim Boynukalın ve Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam, Başkan Genç aracılığıyla Samsunlulara da selam da gönderdi. Ankara programı kapsamında Beştepe Millet Camii'ni de ziyaret eden Genç, "Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Beştepe Millet Camii ülkemizin gurur duyacağı eserler. Göğsümüz kabardı" dedi.

YOĞUN ZİYARET PROGRAMI
Başkan Osman Genç, Başkent ziyareti kapsamında daha önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat, AK Parti Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Hasan Basri Kurt, CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Hayati Tekin ile MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, İstanbul Milletvekili Harun Karaca ve Hatay Milletvekili Fevzi Şamverdi'yi ziyaret etmişti.

Yorumlar (0)