Başkan Halit Doğan Çarşamba'da Muhtarlar Gününü Kutladı

Çarşamba Belediye Meydanı'nda 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen törene muhtarlar, protokol ve vatandaşlar iştirak etti.

Yerel 19.10.2019, 13:11 19.10.2019, 13:36
Başkan Halit Doğan Çarşamba'da Muhtarlar Gününü Kutladı

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Çarşamba Belediye Meydanı'nda düzenlenen törene Kaymakam Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Belediye Başkanı Halit Doğan, Muhtarlar Derneği Başkanı Veysel Oduncu, ilçe protokolü ve mahalle muhtarları katıldı.

Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okunmasının ardından Çarşamba Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltı programında günün önemine işaret eden konuşmalar yapıldı.

KAYMAKAM YILDIRIM: TOPLUMUN ÖNDERİSİNİZ

Kahvaltı sonrasında Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım yaptığı konuşmada, "Sizler toplumun önderisiniz. Muhtarlarımız değerlidir. Zor şartlarda görevler yapıyorsunuz. Seçimle iş başına gelen demokrasi zincirinin ilk halkasısınız. Gününüzü en içten duygularla kutluyorum" dedi.

BAŞKAN DOĞAN: MUHTARLARIMIZIN BİZİM İÇİN YERİ HER ZAMAN AYRIDIR

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan burada yaptığı konuşmada Muhtarlar gününü kutlayarak, “Sizler çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Vatandaşlarımızın ilk talepleri öncelikle sizlere geliyor. Sizler de bunları bizlere intikal ettiriyorsunuz. Sizler vatandaş ve devlet arasındaki köprü vazifesindesiniz. Talep ve isteklerinizi her zaman hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz. Muhtarlarımızın bizim için yerleri her zaman ayrıdır. Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önemi bizde çok iyi biliyoruz. Bu özel gününüzde sizlerle bir araya gelmek istedik, hepinizin 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)