Başkan Hasan Togar Stadyum Müjdesi Verdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Ankara ziyaretlerinin ardından Tekkeköy'de stadyum müjdesini verdi.

Yerel 06.11.2020, 21:32 06.11.2020, 21:55
Başkan Hasan Togar Stadyum Müjdesi Verdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte başkentteki temasları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Togar stadyum projesinin sözünü almasının ardından müjdesini paylaştı.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yaptığı açıklamada, “Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş ile birlikte başkentteki temaslarımız kapsamında Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilçemize kazandıracağız stadyum projemizin sözünü aldık. Ardından Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilçemizde sportif faaliyetler yürüten gençlerimiz için yapmayı planladığımız stadyum projemizin detaylarını paylaştık” dedi.

Tekkeköy'ün artık stadyumu olacak

Tekkeköy'de yapılacak olan Stadyumun projesinin detaylarını anlatan Başkan Hasan Togar açıklamasını şöyle devam ettirdi: “İlçemizde amatör ve profesyonel olarak futbol başta olmak üzere çeşitli spor dalları ile ilgilenen başta gençlerimiz olmaz üzere tüm sporcularımızın ihtiyarcı olan stadyumu yakında hizmete sunacağız. Bakanımıza detayları ile birlikte projemizi sunduk. Projenin hayata geçirilebilmesi noktasında her türlü desteğin sağlanacağı sözünü aldık. En kısa zamanda stadyumumun inşaatına başlayarak hizmete sunacağız. Artık ilçemize ait bir stadyumumuz olacak ve futbol müsabakaları kendi sahamızda seyircilerin desteği ile oynanacak” dedi.

Stadyum projemizin hayata geçirilmesi noktasında gerekli talimatları veren ve her türlü desteği sağlayan başta Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve bizleri her projemizde yalnız bırakmayan her zaman destekleri ile bizlere güç veren Samsun Milletvekilimiz Fuat Köktaş’a ilçem ve şahsım adına teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)