Başkan Kibar, AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe’yi ağırladı

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, memleketi Fatsa’ya gelen AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi belediyede ağırladı.

Yerel 27.04.2021, 21:14 27.04.2021, 21:51
Başkan Kibar, AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe’yi ağırladı

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yi belediyede ağırladı.

AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ile birlikte Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel belediye meclis ile bir araya geldi. Kabaktepe'yi memleketi Fatsa'da ağırlamaktan duyduğu memnuniyet ifade eden Başkan Kibar, “Hemşehimiz Osman Nuri Kabaktepe abimizin İstanbul'a AK Parti İl Başkanı olduktan sonra umudumuz daha da arttı. Ülkemiz ve milletimizin 2023 hedeflerine ulaşması için bir hemşehrisi olarak bizlerde canla başla çalışacağız ”dedi.

Memleketi Fatsa'da olmaktan, samimi tavır ve nezaketle karşılanmaktan duyduğu ifade eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, İlköğrenimini Sakarya ilkokulunda tamamladığını, Fatsa İmam Hatip Lisesi mezun oldu, üniversitenin çeşitli vesilelerle Fatsa'dan ayrıldı, kısa zaman aralık 30 yıldırıldı Fatsa'ya gidip dönüştüğünü, memleketinden hiçbir zaman koparmadığını belirtti.

"BİZİM ARKAMIZDA ORDU VAR"

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Bana soruyorlar. 'İstanbul'u tekrar kazanacak mısınız? diye. Bir Ordulu olarak, 'bizim arkamızda bir Ordu var' diyorum. İstanbul'da 560 bin Ordulu kardeşimiz var. İstanbul'da en güçlü hemşerilerimizden sağlayacağız. İstanbul'un 16 milyonununu zaten AK Parti yönetiyor. İstanbul'da AK Parti'nin oy potansiyeli yüzde 70. Biz böyle bakıyoruz. Oy veren, daha önce vermiş ama şimdi vermeyen ve hiç vermeyen. Ortadaki rakam bu aslında. Biz 2023 seçiminde yüzde 60'ını hedef olarak belirledik. Yani yüzde 60 artı 1 oy alacağız. Seçimlere 777 gün var ama, biz 70 gün varmış gibi çalışıyoruz. Tüm Türkiye'de AK Parti olarak Cumhurbaşkanımızı Ankara'ya yollayacağız. " dedi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yi ziyaret anısına bir yorum takdim etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)