Başkan Kibar, Başarı Öyküsünü Anlattı

Başkan İbrahim Etem Kibar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kariyer Günleri” programının 3. Buluşmasını Fatsa Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi.

Yerel 20.12.2021, 20:49
Başkan Kibar, Başarı Öyküsünü Anlattı

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Kariyer Günleri” programının 3. Buluşmasını Fatsa Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi. Okul ve gençlik dönemlerini anlatarak başarı için çalışmanın, azmin, inanmanın, sabrın ve gayretin önemli olduğunu belirten Başkan Kibar, eğitim hayatını, gençlik yıllarını, hayat hikayesini ve başarı öyküsünü paylaştı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Gençler için tesisleşme ve sosyalleşme yönünde önemli adımlar attıklarını kaydederek  Fatsa’nın gençlik ve spor yatırımlarıyla spor kenti olma hedefine emin adımlarla ilerlediğini ifade ettib. Kibar, konuşmasında,“ Geleceğimiz yarınlarımızın umudu siz gençlerimizin sosyal anlamda daha da gelişmesi, sporun tabana yayılması, daha fazla çocuğumuzun ve gencimizin sportif faaliyetlerden faydalanması için önemli adımlar attık. İl tipi Gençlik Merkezi, 500 seyirci kapasiteli sentetik çim saha, daha önceden belde olan mahallelerimizde basket sahası ve küçük halı sahalar olmak üzere 12 tane spor tesisini yatırım programına aldırdık. Ayrıca 1 tane de yarı olimpik yüzme havuzu yatırım programına eklendi. 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu, 5 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası, basketbol sahasının ihalesini inşallah yeni yılda Ocak ayında yapıyoruz.” dedi.

HALI SAHA MÜJDESİ

Başkan İbrahim Etem Kibar, okuldaki halı sahanın modern bir şekilde yapılarak yaz ayına yetiştirileceğinin müjdesini verdi. Çocukların müjdesi ile alkışlanan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Çocukluk ve gençlik dönemlerimize bu halı sahada çok top oynardık. Onarımını yaparak modernizasyonunu sağlayacağımız halı sahayı yaz ayına yetiştireceğiz. Açılışını da birlikte yapacağımız maçla birlikte gerçekleştiririz.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)