Başkan Kibar; Fatsamızı Daha Güzel Yarınlara Taşıyacağız

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, "ilçemizi hep birlikte el ele gönül gönülle daha güzel yerlere taşıyacağız. Bizleri güler yüzüyle karşılayan esnafımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum."

Yerel 26.01.2021, 16:43 26.01.2021, 16:57
Başkan Kibar; Fatsamızı Daha Güzel Yarınlara Taşıyacağız

Başkan Kibar, Belediye Meclis Üyeleri Muharrem Okyay Sarıhan ve Adem Bekar ile birlikte Yeni Kumru Caddesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek esnafa ‘hayırlı işler’ dileğinde bulundu.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, esnaf gezisinde yolda karşılaştığı gençlerle de bir süre sohbet etti. Cadde üzerindeki tüm işyerlerine tek tek girerek bölge esnafının taleplerini dinledi ve  her zaman vatandaşla iç içe olduklarını bundan sonrada olacaklarının altını çizdi.

ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ!

Türkiye’nin koronavirüs sürecini devlet ve millet olarak büyük bir dirayet göstererek başarıyla yönettiğine dikkat çeken Fatsa asnafıyla sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Kibar. yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek esnafımızın bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Bu vesileyle ayrıca Fatsa’mız için yaptığımız çalışmalar ve hayata geçireceğimiz projelerimizi de anlatma fırsatı buluyoruz. Çünkü hemşerilerimizle bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve daha isabetli olacağını biliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Belediyemizi ilgilendiren konularda istişare ederek varsa yapılacak, onları çözüme kavuşturuyoruz. Pandemi sürecindeyiz. Bu dönemde esnafımızın sıkıntılarının farkındayız. Esnafımızın, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. İnşallah, bu dönemler de bitecek. Fatsa Belediyesi olarak, ilçemizi hep birlikte el ele gönül gönülle daha güzel yerlere taşıyacağız. Bizleri güler yüzüyle karşılayan esnafımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)