Başkan Kılağuz'dan İnceleme; Asarcık'ta Yollar Yenileniyor

Asarcık Belediye Başkanı Şerif KILAĞUZ, Alişar mahallesinde yapımı devam eden yol yapım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Yerel 14.06.2019, 16:18 15.06.2019, 00:45
Başkan Kılağuz'dan İnceleme; Asarcık'ta Yollar Yenileniyor

Asarcık Belediyesi yaz aylarının gelmesiyle beraber yol yapım ve tamir çalışmaları devam ediyor. Asarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün son durağı Asarcık ilçe merkezine 8 Km uzaklıkta alan Alişar Mahallesi oldu.

Alişar mahallesindeki yol onarım ve parke döşeme çalışmalarını Asarcık Belediye Başkanı Şerif KILAĞUZ incelemede bulundu.

Başkan Kilağuz, yol yapımı ve parke döşeme çalışmalarının planlı şekilde devam edeceğini vurguladı. Asarcık Belediye Başkanı Şerif KILAĞUZ, "Ulaşımın rahatlaması bir ilçe için her şeyden önemlidir. Bu sebeple belediye ekiplerimiz yol yapımı, onarımı ve parke yapımıyla tüm Asarcık halkına hizmet veriyor. Bugün kırsal mahallelerimizden Alişar mahallesinin yolunu onarım ve parke taşı döşeme işlemini yapıyoruz. Bende işleyişi görmek ve denetlemek için çalışmaları yerinde inceledim. Çalışmalara tüm hızımızla devam edeceğiz. İmkânlarımız dâhilinde ilçemizdeki tüm yolları ilçemize yakışır hale getireceğiz.

Göreve geldiğimizden beri gerek merkez köyleri gerekse kırsal mahallelerde önemli hizmetler gerçekleştirdik. Tek amacımız halkımızın tertemiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak. İlçe halkımızla beraber daha yaşanabilir bir ilçe oluşturacağız. Gecesini gündüzüne katan Fen işlerinde çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. " dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)