BAŞKAN KILIÇ'IN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. "Mutlu ve huzurlu bir toplum için en büyük dileğimiz bütün annelerimizin mutluluğudur." dedi.

Yerel 08.05.2021, 22:08 08.05.2021, 22:18
BAŞKAN KILIÇ'IN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, şunları söyledi;

" Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar.

Şüphesiz ki, onlara olan vefa borcumuzu hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Kaldı ki dünya da anne sevgisinin yerini dolduracak başka bir sevgi de yoktur.

Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakarlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır.

Annelerimizin bu mutlu günlerinde evlatlarını bağrına basamayan, onları kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı tüm şehit annelerimizin her zaman yanlarındayız.Onlar; yüreğimizde sonsuza kadar yaşayacak kahraman şehitlerimizin bize emanetidir.

Her çocuk annesini mutlu görmek ister. Çünkü annelerin mutluluğu, hem evlatlarının hem de toplumun mutluluğudur. Mutlu ve huzurlu bir toplum için en büyük dileğimiz bütün annelerimizin mutluluğudur.

Bu duygu ve düşüncelerle, dünyanın en kutsal görevini üstlenen, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin Anneler Günü`nü kutluyor, saygı ve selamlarımı iletiyorum..”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)