Başkan Özdemir, Mahalli Muhtarları ile Bir Araya Geldi

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan kırsal mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Yerel 27.06.2021, 17:13
Başkan Özdemir, Mahalli Muhtarları ile Bir Araya Geldi

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ile beraberindekiler kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Şerifali, Kirenlik, Hacıbattal, Dereköy, Demiryurt ve Ilıca mahallelerini ziyaret etti.

Ziyaret ettikleri Mahallelerde muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyet, muhtar ve mahalle sakinleri ve muhtarlarla sohbet ettiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Hayatın her alanında kırsal mahallelerimize hizmet için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yaptığımız ziyaretlerde amacımız sizlerin taleplerini sizlerden dinlemek ve bu taleplere uygun çözümler üretmek. Tüm çabamız halkımıza hak ettiği en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmak.”dedi.

Özdemir, aşı sırası gelen merkezden aşılarını olmalarını, maske, mesafe ve temizlik kurallarına sıkı sıkıya uymalarını isteyerek; “İnşallah kısa süre sonra bu hastalığı hayatımızdan çıkaracağız. Bunun için aşı tek silahımız.”dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan Ak Parti'nin en büyük gücünün arkasında duran Türk Millet olduğunu belirterek; “Biz her zaman halkımızın yanındayız ve halkımız ile iç içeyiz. Yaşanan süreçte her ne kadar ayrı kalmış olsak ta bizim gönlümüz her zaman bir. İnşallah pandeminin tam manası ile bitmesi ile bu ziyaretlerimiz daha da sıklaşacak. Mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz. Talepleri alıyor, çalışmalarımızı anlatıyoruz. Halkımızın bizlere göstermiş olduğu ilgiye, muhabbete, sevgiye gönülden teşekkür ederim.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan’a mahalle ziyaretlerinde Ak Parti Havza İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)