Başkan Özdemir, önceliğimiz halkımızın talepleri ve ihtiyaçları

Havza Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı düzenlendi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir belediye meclis üyelerine belediye çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Yerel 08.06.2021, 19:30 08.06.2021, 23:42
Başkan Özdemir, önceliğimiz halkımızın talepleri ve ihtiyaçları

Havza Belediyesi Meclis Salonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir başkanlığında toplanan Haziran ayı belediye meclis toplantısında gündem maddelerine geçilmeden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir belediye meclis üyelerine belediye çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Başkan Özdemir belediye ekiplerinin çalışmalarına aralıksız devam ettiğini ifade ederek; “Ekiplerimiz yalpan iş planı çerçevesinde görevlerine devam etmekte. Yapılan hizmetlerde önceliğimiz halkımızın talepleri ve ihtiyaçları. Yine halkımızın yaşam kalitesini yükseltecek çalışmalarımıza da devam etmekteyiz. Bildiği üzer aybaşında ilçemizde sağanak yağış nedeni ile hayat olumsuz etkilendi. Belediye olarak yağışın günlük yaşama etkisini en aza indirmek için çalışmalara hemen başladı.”dedi.

Konuşmanın ardından gündem maddelerinin görüşülmesi ile meclis toplantısı sona erdi.

Eğitimcilerden Başkan Özdemir’e ziyaret

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları yetkilileri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları yetkililerinden Özkan Çokol Başkan Özdemir’e kurum bölgede yürütmüş olduğu eğitim alanındaki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek Çokol ve beraberindekilere teşekkür etti.

Çokol’a Onur Sağancı ve Fatma Şekerler eşlik etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)