Başkan Özdemir’den polislere ziyaret

10 Nisan Polis Haftası nedeni ile Havza İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve görev başındaki polisleri ziyaret eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "Emniyet güçlerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yerel 10.04.2021, 13:09
Başkan Özdemir’den polislere ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 10 Nisan Polis Haftası nedeni ile Havza İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve görev başındaki polisleri ziyaret etti.  Özdemir; “Bizler sadece bir gün değil her gün emniyet güçlerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Havza Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek burada bulanan polis memurları ve Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı’nın polis haftası ve Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümü kutlayan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, polislere yürütmüş oldukları çalışmalardan ötürü teşekkür etti. Özdemir, “Bundan önce olduğu gibi içinden geçmiş olduğumuz bu süreçte de görevinin başında halkımız için can siperhane çalışan polislerimize teşekkür ediyorum. Bizler sadece bir gün değil her gün emniyet güçlerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü için şehit olan tüm güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet diliyor ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Belediye Başkanı Özdemir’e ziyaretleri için teşekkür etti.

Özdemir daha sonra Bölge Trafik İstasyon Amirliği, Ereli kavşağı Polis Denetim Noktası ve ilçe merkezinde denetim görevi yapan polis memurlarını ziyaret ederek 10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümü kutladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442