Başkan Sandıkçı, Samsun İçin Üreten Herkes Baş tacımızdır

Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyeleri Canik Belediyesinde Başkan İbrahim Sandıkçı'yı ziyaret etti.

Yerel 03.11.2020, 19:35
Başkan Sandıkçı, Samsun İçin Üreten Herkes Baş tacımızdır

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret Eden Samsun Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulu, üyleri iş dünyası ve belediye projelerine yönelik değerlendirmeler yapıldı.

SAMSUN İÇİN ÜRETEN HERKES BAŞTACIMIZDIR

Ğörüşmede Samsun’a değer katan, üreten, gelişimine katkı sağlayan herkesi baş tacı olarak gördüklerini kaydeden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi’nin bu anlamda şehre ve şehir insanına katkı sağlayan herkesin yanında olduğu belirtti.

Başkan Sandıkçı burada yaptığı konuşmada şnları söyledi; “ Pandemi nedeniyle oldukça zor bir dönemden geçiyoruz. Ancak her şey rağmen mücadelemiz devam ediyor. İş dünyası da bu anlamda çok etkilendi ama devlet, millet el ele yine çok güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Bizlerde bu zorlu süreçte durmaksızın çalışmalarımıza devam ettik. Birçok projeyi hayata geçirdik ve birçok projemizi de hazır durumda. Güzel ilçemiz Canik ve değerli Canikli vatandaşlarımız için üretmeye devam ediyoruz. Sizlerle birlikte de her zaman çalışmaya ve üretmeye hazırız” diye konuştu.

Canik Belediyesi sizin önderliğinizde daha birçok hizmete imza atacaktır.

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ise Canik Belediyesi’ni ilgi ile takip ettiklerini belirterek şunları söyledi;“ En son Sıfır Atık projesi ile almış olduğunuz ödül için sizi ve ekibinizi tebrik etmek isterim. Sıfır atık başlığının geleceğimiz açısında oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda farkındalık oluşturduğunuz için, çaba ve emeklerinizi takdir ediyoruz. SAMGİAD olarak bizlerde sadece iş dünyasına yönelik değil hayatın her alanına yönelik adımlar atıyoruz. Her bir üyemiz şehrimiz için bütün yüreğiyle mücadele ediyor. Hiçbir günümüzün bir önceki gün ile aynı olmaması için üretmeye, Ar-Ge çalışmalarına devam ediyoruz. Samsun çok büyük bir potansiyelin adıdır. Hedefimiz bu büyük potansiyeli tüm şehrin hizmetine sunacak açılımlar yapmaktır. Canik Belediyesi sizin önderliğinizde daha birçok hizmete imza atacaktır. Bu anlamda biz de katkı sağlayabilirsek mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
16°
açık