Başkan Sandıkçı, Son vaka görülene kadar çalışmamız devam edecek

Canik Belediyesi COVİD 19 Mücadele ve Destek Birimi Başkan İbrahim Sandıkçı’nın talimatları ile ilçede, dezenfektan çalışmaları devam ediyor.

Yerel 20.11.2020, 20:37 20.11.2020, 22:34
Başkan Sandıkçı, Son vaka görülene kadar çalışmamız devam edecek

COVİD 19 Mücadele ve Destek Birimi Başkan İbrahim Sandıkçı, son vaka görülene kadar çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Yasaklar nedeniyle faaliyetlerine ara verilen bütün sosyal ve sportif tesislerde yer alan personelinde virüsle mücadele konusunda aktif görev aldığını dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, "Sahada mücadele eden ekibimiz ne kadar güçlü olursa, vatandaşımızın içi bir nebze olsun rahat edecektir. Onların sağlığı için ilgili devlet birimlerimizle koordineli bir çalışma yürütüyoruz. Bizden destek isteyen başta vatandaşlarımız olmak üzere her kuruma destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Sevgili Canikli vatandaşlarımızdan ise tek istediğim, kurallara sadece uymalarıdır” diye konuştu.

Yapılan bütün çalışmaların tek bir amacının olduğunu ifade eden Sandıkçı, “Bizim için insan hayatının değeri onun için gösterilen çabayla ölçülür. Canik halkının bu salgından en az kayıpla çıkması bizim için en önemli husustur. Gereğini yapmak için ise Canik Belediyesi olarak olağanüstü bir mücadele sergiliyoruz. Sokaklar, caddeler, vatandaşlarımızın uğrak yerleri, toplu taşıma alanları, kamu alanları kısaca, vatandaşımızın olduğu her yerde faaliyetlerimiz devam ediyor. Vatandaşlarımızın gıda ihtiyacı başta olmak üzere alışveriş yapacağı alanlara ise ayrıca hem sıkı denetim hem de kurallar noktasında denetimlerimiz aralıksız sürüyor. Son vaka görülene kadar çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu