banner434

banner433

Başkan Sarıcaoğlu'dan, Personel ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, belediye bünyesinde görev yapan personel ile İstişare ve Değerlendirme toplantısı yaptı.

Yerel 20.01.2022, 01:05 20.01.2022, 10:36
Başkan Sarıcaoğlu'dan, Personel ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, çalışan personeller ile 2022 yılı değerlendirme ve istişare toplantısında bir araya geldi. Kardelen Düğün Salonunda yapılan toplantıya Başkan Yardımcısı, Birim Müdürleri, İşçiler ve diğer personeller katıldı. Toplantıda çalışan personele yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür eden Başkan Sarıcaoğlu, belediye olarak mevcut imkânlar ile halka en iyi hizmetin nasıl verilebileceği ve mesai saatleri içinde dikkat edilmesi gereken konularında tavsiyelerde bulundu. Tüm personelin çalışma esnasında yapması gerekenleri anlatan İBrahim Sarıcaoğlu, Hep birlikte daha modern ve daha yaşanabilir bir Kavak için çalıştıklarını belirterek, “ Unutmayın ki ilçemiz için kurduğumuz tüm hayallerimizi birlikte hayata geçiriyoruz. “ dedi.

İstişare ve değerlendirme toplantısında işçilerin yeni yıllarını da kutlayan Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, yeni yıl itibariyle personele müjde vererek, maaşlarını günümüz koşullarına göre ilave zamlar verilerek yeniden uyarladıklarını belirtti. Sarıcaoğlu, “ Saat ve zaman ayrımı yapmadan gece gündüz ilçemiz için hizmet eden çalışanlarımızı imkânlarımız ölçüsünde ekonomik açıdan rahatlatmak istedik. Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde harcasınlar” dedi.

Tüm hedef ve çabalarının halka daha iyi hizmet sunmak olduğunu ifade ederek personelinde buna göre davranmasını isteyen Sarıcaoğlu, şöyle konuştu:

“Hep birlikte içinde yaşadığımız ilçemiz için büyük hayallerimiz, projelerimiz var. Bu hayalimizin başında da Kavak’ı sadece Samsun’un değil Türkiye’nin yıldızı haline getirmek. Ve tüm bunları sizlerle birlikte hayata geçiriyoruz. Kavak’ta görevde olduğumuz süre içinde çok büyük işler gerçekleştirdik. Şuan geldiğimiz nokta itibariyle 91 mahallemizin her sokağında hizmetimiz, faaliyetlerimiz ve izlerimiz var. Bunları beraber gerçekleştiriyoruz. Bir yılı daha geride bıraktık. 8 yıla yakın bir süredir birlikte çalışıyoruz. Hepinizi kutluyorum ve sizlerle çalışmanın mutluluğunu yaşadığımı ifade etmek istiyorum. “

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)