banner434

Başkan Şimşek'ten Memurlara Yüzde Yüz Oranında Destek!

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek belediye çalışanlarının yanında olmaya devam edeceğini belirtti. Başkan Şimşek, "Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu senede belediye memurlarımıza dair yapmış olduğumuz Sosyal Denge Tazminatı sözleşmemizi imzaladık." dedi.

Yerel 15.01.2022, 23:59 15.01.2022, 00:10
Başkan Şimşek'ten Memurlara Yüzde Yüz Oranında Destek!

Çalışanların her zaman yanında olduklarını belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, "Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu senede belediye memurlarımıza dair yapmış olduğumuz Sosyal Denge Tazminatı sözleşmemizi imzaladık. Böylece yine bir ilke imza atarak üst üste 2 yıl sözleşmemizi yenilemiş, çalışanlarımız için güçlü bir kazanım sağlamış olduk. Sözleşmemizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.Belediyemizin ekonomisindeki düzelmeye paralel olarak çalışanlarımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi. 

Memurlara destek!

Ramazan Şimşek, “Çalışanlarımızın hakları konusunda göreve geldiğimiz ilk günden itibaren her zaman hakkaniyetli olduk” açıklamasında bulunarak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Göreve geldiğimiz günden beri kurmuş olduğumuz ekonomik denge sayesinde belediyemizin borçlarını ödedik. Sıfır borç ile ilçemiz için çalışmaya gayret gösteriyoruz. 2022 yılı ocak ayı itibarı ile, Belediyemizde çalışan memur arkadaşlarımızın yüzünü güldürmüş olduk.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)