Başkan Şirin: Herşey Vatanımız ve Milletimiz İçin

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 2017 yılı kutlama mesajı yayınlayarak yeni yılın Manisa’ya ve Türkiye Cumhuriyeti’ne huzur, mutluluk ve bereket getirmesini temenni etti.

Yerel 30.12.2016, 19:47 30.12.2016, 20:05
Başkan Şirin: Herşey Vatanımız ve Milletimiz İçin
2016 yılını hüzün dolu olaylarla geride bırakırken, geleceğe umut dolu emin adımlarla yürüdüklerini ifade eden Başkan Şirin, “Her ne koşulda olursak olalım üzerinde yaşamaktan gurur duyduğumuz cennet vatanımızı çok seviyoruz. 2017 yılında da ‘Daha yaşanılabilir Bir Turgutlu’ için ilk günkü heyecan ve azmimizle çalışmaya devam edecek, birlik ve beraberliğimizden taviz vermeyeceğiz” dedi.

TÜRK MİLLETİ İNANVINDAN TAVİZ VERMEYECEK

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 2016 yılı kutlama mesajında şunlara yer verdi, “Hüzünleriyle sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yeni umutlar ve hedeflerle 2016 yılını karşılıyoruz. Malum olduğu üzere 2016 yılı Türk Milleti için acı dolu hatıralarla geçti. Maalesef ülkemiz üzerinde hain emelleri olan iç ve dış mihrakların kalleşçe saldırılarıyla yüzlerce vatan evladımızı yüzlerce sivil vatandaşımızı hain terör saldırılarında ebediyete uğurladık. Ancak bilinmelidir ki FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz’daki darbe girişimine karşı dimdik durarak destan yazan Türk Milleti, bu duruş ve inancından taviz vermeyecek, beyhude planları bozmaya devam edecektir.

MİLLETİMİZİN İRADESİNE SAHEP ÇIKTIĞI BİR GÜN...

2017 yılı için tek dileğimiz yeni umutları beraberinde getiren yeni yılın ülkemizi refaha ulaştırmasıdır. Bu noktada bizler de Turgutlu ve Manisa ölçeğinde elimizden gelen gayreti dün olduğu gibi bugün de yarın da göstereceğiz. 15 Temmuz Direnişi milletimizin tarihinde şanlı bir direniş olarak yerini aldı. Çok sayıda şehit ve gazilerimizin olduğu 15 Temmuz Direnişi, milletimizin iradesine sahip çıktığı bir gün olarak, tarihte yerini aldı.

DAHA YAŞANABİLİR BİR TURGUTLU

Yine bölgemizde özellikle ülkemize yönelik, uluslararası büyük oyunların oynandığı terör olaylarının olduğu bir yıl geçirdik. Ancak Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz ile beraber direnişimizi devam ettiriyoruz. Bölgemizde barışın, adaletin ve hukukun yeni umut, "Daha yaşanılabilir bir Turgutlu’ hedefiyle çıktığımız yolda 2016 yılda kat ettiğimiz önemli mesafelerimizi 2017 yılında gerçekleştireceğimiz açılışlarımızla taçlandıracağız. Hizmetlerimizle dolu dolu, önemli yatırımlara imza atacağımız bir yılın kapısını umutla aralıyoruz. İlçemizi her yönüyle daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içerisinde, halkımızın güveni, sabrı ve desteğiyle Turgutlumuzu adına yakışır hizmetlerle donatacağız. Çünkü bizler her ne koşulda olursak olalım üzerinde yaşamaktan gurur duyduğumuz cennet vatanımızı çok seviyoruz. 2017 yılında da ‘Daha yaşanılabilir Bir Turgutlu’ için ilk günkü heyecan ve azmimizle çalışmaya devam edecek, birlik ve beraberliğimizden taviz vermeyeceğiz.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Bu duygu ve düşüncelerle; 2017 yılının başta Türk Milleti’ne Manisa’ya ve Turgutlumuz’a huzur, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ediyor; bu vesileyle ülkemizin dört bir yanında vatan savunmasında nöbet tutan Mehmetçiklerimiz’e Yüce Allah’tan güç-kuvvet diliyorum. Tüm hemşerilerime sevdikleriyle, aileleriyle, sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice yıllar temenni ediyorum”
 

 
 
Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)