Başkan Sözlü, Bengütürk TV'nin konuğu oldu

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Bengütürk TV'de İftar Saati Programı'nın canlı yayın konuğu oldu

Yerel 15.06.2017, 01:19 15.06.2017, 01:33
Başkan Sözlü, Bengütürk TV'nin konuğu oldu

Adana Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden bahseden Hüseyin Sözlü, Ramazan ayının rahmet ve bereketinin Adana'da tam anlamıyla hissedildiğini belirterek, Ramazan ayının komşu ülkelere bakıldığında daha çok şükretmek için bir fırsat olduğunu ifade etti.

Bengütürk Tv, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü konuk etti. Adana'da Ramazan ayının bereketli geçtiğini belirten Sözlü, Adana'da bütün şehir yasası ile birlikte kentin kurucu belediye başkanı olduğunu aktardı. Sözlü, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin kırsalda fiziki ihtiyaçları karşıladığını, yol ve su problemlerini büyük oranda çözdüğünü ancak ifade ederken, geçmiş dönemlerde kırsal ilçelerde yapılmayan hizmetlerin fazla oluşunun bugün yapılan hayati hizmetlerden yalnızca kırsala hizmet edildiği algısı çıkmaması gerektiğini belirtti.

Adana'da çok sayıda köprü yaptıklarını ifade eden Başkan Sözlü, "Nasıl ki Turgut Özal barajlar kralı olarak anılıyorsa bugün de yolların ve köprülerin fatihi olarak anılan bir Büyükşehir Belediye Başkanı var. İtalya'ya gittiğinizde Göller'in yolunu bulamazsınız. Mazaret değil hizmet üretmek için buradayız. Hiç bir engellemeye aldırış etmeden, standardımızı yüksek tutarak Adana'ya ve hemşerilerimize hizmet ediyoruz" diye belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)