Alexa


Başkan Tosun’dan Anneler Günü Mesajı

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Sevgisini hiç eksik etmeyen tüm kadınların Anneler Günü kutlu olsun” dedi.

Yerel 09.05.2020, 03:28
Başkan Tosun’dan Anneler Günü Mesajı

 Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Sevgisini hiç eksik etmeyen tüm kadınların Anneler Günü kutlu olsun” dedi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Tosun mesajında; “Aile hayatının birleştirici unsuru olan annelerimiz, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsalidir. Karşılıksız emek ve inanılmaz özverileriyle bizleri dünyaya getiren annelerimizin kendisine bahşedilen kutsal görevlerini severek yerine getirdikleri muhakkaktır. Annelerimiz en değerli varlıklarımızdır. Ailesi için bütün fedakarlıkları üstlenen annelerimize ne yapsak azdır. Onlar bizim başlarımızın tacıdır. Bu anlamlı ve güzel günün annelerimizin değerini ve kıymetini anlamaya bir kez daha vesile olacağı inancıyla, başta evlatlarını vatan uğruna şehit vermiş annelerimizin, koronavirüs salgını nedeniyle evlatlarına hasret olan ve mesafeler ne olursa olsun, sevgisini hiç eksik etmeyen tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler geçirmelerini temenni ediyorum" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P